Блог

12 КРОКІВ ЯК СТАТИ ЖАЙВОРОНКОМ ТА НАВЧИТИСЯ ВСТАВАТИ РАНО

Я прийшов до офісу рано - о 8:15 ранку. Я очікував, що він буде порожній. І дуже здивувався, коли побачив, що двері вже відкриті. Я зайшов всередину, побачив, що кілька співробітників уже працюють.
 
 «Доброго ранку», - і відчув себе так, ніби я знайшов нових членів таємного співтовариства жайворонків.
 
«Ви вже всі тут!» - я не міг приховати свого подиву і радості.
 
«Хто рано встає, тому Бог дає.» - сказав один.
 
Я зайшов до свого кабінету із посмішкою. Те, що так багато людей працювало за годину до початку робочого дня, мене просто вразило. А те, що вони усі були в доброму гуморі, вразило ще більше. Я поважаю людей, які можуть багато й продуктивно працювати у будь-який час доби.
 
«З такою командою ми досягнемо приголомшливих результатів» - подумав я.
 
Дослідження Гарвардських вчених підтверджують, що «жайворонки» - ті, хто встає рано, у 2 рази рідше страждають від депресії, у 3 рази частіше задоволені своїм доходом і фізичною формою.
 
Наші лікарі також рекомендують своїм пацієнтам: «Щоб кожен день показувати результат - вставайте якомога раніше». Багато хто погоджується вставати рано - це добре.
 
 
Однак вони просто не можуть набратися емоційних або фізичних сил, щоб робити це кожен день. Більшість стверджують, що вони «сови». Що у них більше енергії опівночі, ніж о 9 ранку. Зізнаються, що вважали за краще б лягати на світанку, а вставати в обід - якби робота і сім'я дозволяли.
 
 
Є й наукові підтвердження такого їх стану. Для деяких людей (приблизно 15%) «пізно лягати і пізно вставати» - це дійсно найбільш природно. Однак тільки тому, що вставати рано для Вас складніше, це не означає, що не варто і намагатися.
 
Вигод від цього занадто багато, щоб їх ігнорувати.
 
Ось, що отримаємо миттєво, прокидаючись рано:
 
Встигнемо зробити більше роботи
Завершимо всі важливі завдання
Різкий зліт кар'єрними сходами швидше
Більше поваги на роботі
Більше грошей
Більше часу для фізичних тренувань
Станемо більш здоровими
Станемо більш щасливими
 
Тому якщо Ви хочете вставати раніше, однак Вам доводиться щоранку подовгу вмовляти себе піднятися з ліжка, тоді ідіть цією простою 12-тикроковою програмою.
 
Крок 1. Перестаньте звинувачувати себе
 
Причина того, що Ви не можете прокинутися раніше, ніж в обід, може бути не в слабкій силі волі. Швидше за все це комбінація Ваших генів, рівня цукру в крові, гормонів ... і поганих звичок. Однак, окрім Ваших генів, все інше Ви можете контролювати.
 
Крок 2. Приймайте на ніч мелатонін, а не снодійні
 
Щоб встати раніше, Ви повинні раніше лягти. Якщо у Вас проблеми із засинанням, спробуйте прийняти добавку з мелатоніном, замість снодійних. Цей нешкідливий гормон - який виробляє наше тіло у відповідь на темряву - це природний регулятор сну.
 
Крок 3. Спіть у темряві
 
Чим менше світла, тим менше мелатоніна виробляється. Тому захистіть свою спальню від проникнення сонячних променів якнайкраще. Використовуйте для цього штори або жалюзі, відкривайте їх відразу ж, як задзвонить будильник.
 
Крок 4. Отримуйте якомога більше свіжого повітря
 
Свіже повітря - добре для сну і для неспання. Якщо Ви спите із закритим вікном, виходьте на вулицю і дихайте свіжим повітрям насамперед з ранку.
 
Крок 5. Не їжте перед сном
 
Ваша вечеря або останній перекус повинні бути десь за 3 години до того, як Ви підете спати. Ви будете спати міцніше і будете почувати себе набагато краще вранці.
 
Крок 6. Не використовуйте кнопку «відкласти дзвінок будильника»
 
Згідно з даними Центру сну в Дитячій лікарні Філадельфії, Вам буде набагато легше підвестися після першого дзвінка будильника, ніж прокидатися, засипати знову і потім прокидатися знову.
 
Крок 7. Поставте квіти у спальні
 
Дослідники з Гарварду повідомляють, що люди, які встають пізно, зізнаються, що відчувають себе набагато щасливішими і більш енергійними, коли прокидаються в кімнаті зі свіжими квітами.
 
Крок 8. Зробіть стіни спальні яскравими
 
Деякі дослідження виявили, що яскраві кольори допомагають активувати енергетичні клітини, тому пофарбуйте стіни в своїй спальні в яскраві, веселі кольори, щоб прокидатися легше.
 
Крок 9. Робіть розтяжку
 
5-15 хвилин розтяжки у променях ранкового сонця зроблять чудеса з будь-якою скутістю у тілі, яка з'явилася вночі. Особливо корисні розтяжки з йоги.
 
Крок 10. Займайтеся спортом
 
Підтримуйте розтяжку фізичними вправами. Після розтяжки добре підуть кардіовправи або силові.
 
Крок 11. Почніть день із посмішки
 
Навіть перед тим, як умитися, посміхніться своєму відображенню 25 разів. Просто встаньте перед дзеркалом і посміхніться так широко, як зможете ... 25 разів. Фізичний акт посмішки провокує виділення ендорфінів у кров, які дадуть Вам енергію і драйв на весь день.
 
Крок 12. Вставайте всього на 1 хвилину раніше кожен день
 
Я довго не розумів цінність раннього підйому. Я, як кажуть, «приносив у дім мамонта», освоюючи мистецтво як заробляти гроші. Однак підйом о 8:30 ранку не дозволяв мені досягати інших цілей. Тому я став переставляти свій будильник на 1 хвилину раніше кожного дня.
 
Скоро я вставав вже о 8 ... потім о 7.30 .. потім о 6.30 ... потім навіть о 5.30. Зараз я найчастіше прокидаюся о 6 або 6.30.
Ранній підйом дає мені можливість писати книги, займатися спортом, більше проводити часу з донькою і ще багато всього.
Почніть прокидатися раніше і Ви самі здивуєтеся, як поліпшуватимуться Ваші результати.
0 Комментариев
Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.