Блог

Чим небезпечна сіль

«Додайте солі за смаком» - мабуть, найбільш поширена фраза, яку нам доводиться чути на багатьох кулінарних шоу. Однак ми і бе з того незмінно додаємо більше солі, ніж в дійсності необхідно.

Сіль є невід'ємною складовою нашого харчування і, як правило, люди не дуже шанують недосолену або несолону їжу. На жаль, часом така пристрасть призводить до надмірного споживання солі (приблизно 10 г в день, в той час як рекомендована норма становить 4-5 г).

Така різниця в показниках, головним чином, полягає в тому, що виробники харчової промисловості додають занадто багато солі у продукти, які випускають. Так, наприклад, в перероблених продуктах міститься до 3/4 (75%) споживаної нами солі.

Насправді виходить, що навіть продукти, на яких вказано «знежирені» або з «низьким вмістом холестерину» містять значну кількість солі, яка компенсує знижену кількість цукру.

Отже, міра необхідна в усьому, а особливо у споживанні солі. Для блага власного здоров'я обмежуйте свою пристрасть до солоної їжі. Пам'ятайте, що її надмірне споживання може завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю, що відбивається в підвищеному тиску, в результаті чого збільшується ризик виникнення інсульту або серцевих захворювань.

Надмірне вживання солі призводить до підвищення кров'яного тиску (причому з віком показники лише збільшуються). Саме цим фактом і обґрунтовано рекомендації лікарів обмежити споживання солі літнім людям.

Від високого кров'яного тиску страждає приблизно 1/3 населення Землі, на тлі чого виникають різні проблеми зі здоров'ям, а також порушення розумової діяльності. Отже, найбільш сприйнятливі до підвищеного вмісту натрію люди з високим кров'яним тиском, діабетом або хронічним захворюванням нирок, а також люди похилого віку та повні люди.

Варто зазначити, що скорочення споживання натрію, можливо, і не знизить кров'яний тиск у людей більш молодого віку з низьким або нормальним кров'яним тиском.

Надмірне споживання натрію, переважно, пов'язане із наступними захворюваннями:

Гіпернатріємія - серйозне захворювання, яке виникає при рівні натрію вище 145 ммоль/л, що виражається в порушенні балансу натрію і води в організмі.

Остеопороз - надмірне споживання натрію призводить до виділення зайвої кількості кальцію у сечу, тобто відбувається втрата цього важливого мінералу, що, в свою чергу, стає основною причиною переломів.

Рак шлунка - дослідники з університету Левена в Голландії виявили, що високий вміст солі в організмі може значно збільшити ризик раку шлунка.

Гіпертонія - В рамках нещодавно проведеного дослідження було встановлено, що додаткові щодня споживані 6 г солі сприяють збільшенню ризику серцевих захворювань на 21%, а інсультів - на 34%.

Камені в нирках та інші проблеми з нирками - як ми вже говорили, вчені припускають, що надмірне споживання солі призводить до втрати кальцію, що може привести до появи каменів у нирках.

Набряки - через збільшене споживання натрію порушується нормальне функціонування нирок, в результаті відбувається накопичення натрію в організмі. Ці відкладення натрію потрапляють до інших тканин, що проявляється в набряклості кінцівок. Крім того, натрій має здатність утримувати воду, отже висока концентрація натрію призведе до збільшення обсягу крові.

Серцева недостатність - надлишок солі закупорює артерії і підвищує кров'яний тиск, що створює зайве навантаження на серце і судини.

 

Споживання солі в необмеженій кількості не тільки збільшує споживання натрію, але також порушує баланс між натрієм і калієм. У той час як хороше здоров'я вимагає підтримку більшої кількості калію в клітинах і тканинах та меншої концентрації натрію.

Отже, при порушенні балансу, що виражається в перевазі натрію над запасами калію, здоровий клітинний метаболізм знаходиться під загрозою. Результати таких порушень можуть проявитися в зменшенні опору до різних захворювань.

Споживання правильної кількості солі вкрай важливо, якщо Ви хочете зберегти своє здоров'я. Для цього Вам доведеться змінити свої харчові звички, можливо, навіть на шкоду смаковим якостям їжі.

Постарайтеся не виставляти сільничку на стіл (зробіть так, щоб вона не потрапляла в поле зору). Більшість із нас мають звичку «автоматично» солити їжу, навіть попередньо не скуштувавши її на смак. Додавайте сіль тільки в процесі приготування їжі і не досолюйте кожну порцію окремо.

Обмежте споживання солоної їжі - рекомендується утриматися від споживання таких продуктів, як в'ялене м'ясо, сир, консерви, напівфабрикати й інші різновиди солоних м'ясних продуктів. Газована мінеральна вода також містить велику кількість натрію.

Відмовтеся від їжі, яка містить більше 1 г солі на порцію - вміст солі в продукті вказано. Ви також можете зробити самостійний розрахунок, помноживши показники натрію на 2,5.

Грамотна заміна - аромат, який дає сіль, цілком можна замінити за допомогою інших приправ і спецій.

Споживайте якомога більше фруктів і овочів - вони багаті калієм, який частково нейтралізує шкідливий вплив солі.

Згідно з даними американської Медичної асоціації, щорічно можна врятувати приблизно 150 000 життів просто за рахунок зменшення кількості споживаної солі у 2 рази!

0 Комментариев
Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.