Блог

5 фактів про хворобу Альцгеймера, які змусять берегти себе

Хвороба Альцгеймера стає найбільш частою причиною розвитку деменції у людей похилого віку, але ми все ще погано розуміємо, наскільки важливо вчасно протягнути руку допомоги тим, хто від неї страждає.

0 Комментариев

Топ-10 продуктів для швидкої роботи мозку

Наш мозок - найскладніший інструмент з усіх, якими ми користуємося щодня. І для повноцінної роботи йому потрібне повноцінне харчування. Підбадьорювати його кавою і шоколадками - не вихід. Вони, звичайно, допоможуть вирішити задачу в наступні 15 хвилин, але після цього Ви відчуєте сонливість і апатію.

0 Комментариев

Чому важливо знати все про суглоб?

 Коли Ви розумієте, що відбувається в суглобі під час руху, що означають ті чи інші симптоми захворювання суглобів - то зможете набагато більше вплинути на ефективність їх лікування, запобігати і знімати біль в суглобах самостійно. Якщо Ви проходите курс лікування, то знання структури суглобів допоможе Вам легше розумітися в тому, що говорить лікар, бути активним учасником процесу одужання.

0 Комментариев

Щитоподібна залоза: 7 симптомів, що з нею проблеми

Негаразди з цією залозою є у кожного третього жителя нашої планети. А збій в її роботі призводить до збою всього організму. В цій статті Ви дізнаєтесь, як виявити в себе захворювання і як же із ним боротися.

0 Комментариев

Хропете ночами? Це привід схуднути і відмовитися від куріння

Аж до середини минулого століття розкотисте хропіння вважалося ознакою відмінного здоров'я. Потім стало зрозуміло - це серйозна проблема.

Розбиті серця

0 Комментариев
Страницы