Новости

1st Kiev Clinical Research Forum

9 та 10 листопада 2017 відбувся Перший Форум з клінічних випробувань в Україні. Він проводився українською дослідницькою організацією «Фармасіч» під патронатом Європейської федерації контрактних дослідницьких організацій (EUCROF — European CRO Federation) — неприбуткової організації, яка об’єднує близько 320 компаній з 19 європейських країн, у яких працює близько 20 000 фахівців з клінічних досліджень лікарських засобів та медичних виробів.

Форум відбувся у «Президент Готелі», м. Київ.

Генеральними спонсорами Форуму виступали лабораторія «Сінево», контрактна дослідницька організація «Accell Clinical Research» та приватна клініка «ОкКлінік» (директор — О.І. Карпенко).

Метою Форуму є створення унікальної у Східній Європі міжнародної дискусійної платформи для індустрії клінічних досліджень, що сприяє створенню іміджу України як привабливої країни для науково-дослідницької діяльності міжнародних фармацевтичних компаній.

Цього року Форум зібрав понад 40 спікерів з 18 країн, зокрема з Тайвані, США, Канади, Європейського Союзу, Великої Британії, Туреччини і Швейцарії, а також до 300 делегатів, що представляли світову фармацевтичну індустрію, регуляторні органи, медичні навчальні заклади, неприбуткові організації та надав чудову можливість для спілкування та дискусії між спікерами та аудиторією.