Новости

День Серця в ОкКлінік

З нагоди Всесвітнього дня серця, що відзначається 29 вересня, співробітники медичного центру «ОкКлінік» взяли активну участь в акції «День здоров’я», проведеної з ініціативи Київської міської лікарні №1. В рамках акції протягом цього дня було надано можливість отримати безкоштовну консультацію хворим кардіологічного профілю, зокрема це стосувалось літніх громадян, на честь яких 1 жовтня громадськість також відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. 

Всесвітній день серця - найбільша у світі платформа для підвищення рівня інформованості населення планети про захворювання серця і судин, фактори ризику та методи профілактики. У партнерстві з ВООЗ Всесвітня федерація серця проводить заходи більше ніж у 100 країнах світу. В програму Дня серця входять масові перевірки здоров’я, публічні лекції, наукові форуми, виставки, концерти, фестивалі, організовані прогулянки та спортивні змагання.

У цей день ми, співробітники МЦ «ОкКлінік», хочемо щоб кожна людина усвідомила, що можна зробити для підтримки свого власного серця для того, щоб зміцнити своє життя. Ваше серце у всі часи знаходиться посередині Вашої життєвої активності і завжди підтримує Вас. Насправді це не так важко приділити і йому належні увагу і турботу, яких воно так потребує та заслуговує.

Лише кілька простих кроків, таких, як більш здорова їжа, відмова від надмірного вживання алкоголю і припинення паління, можуть суттєво поліпшити здоров'я Вашого серцевого м'яза, а відтак – і підняти рівень Вашого загального благополуччя.

У нашому центрі працює команда висококваліфікованих, досвідчених спеціалістів кардіологічної служби, багато з них паралельно займаються викладацькою і науковою діяльністю, беруть активну участь у національних і міжнародних товариствах кардіологів. Крім того, на базі клініки часто проводяться акції щодо обстеження і лікування пацієнтів із захворюваннями серця і судин.

Ви завжди можете скористатись цим потужним ресурсом, звернувшись до МЦ «Ок Клінік» в будь-який час. Наш адміністратор люб’язно допоможе Вам організувати зустріч з потрібним спеціалістом або взяти участь у програмі покращення здоров’я Вашого серця.