Новости

Медичний центр «ОкКлінік» відсьогодні проводить благодійну акцію для Організації ветеранів Дарницького району

В першу чергу, мова буде іти про безкоштовне обстеження крові на ліпідограму.

Відомо, що високий рівень холестерину сприяє прискореному розвитку атеросклерозу судин, а в запущених випадках це невідворотно призводить до виникнення таких грізних захворювань, як інсульт та інфаркт. Виявлення на ранніх стадіях високого рівня холестерину дає можливість призначити ветеранам лікування, яке вчасно попередить розвиток патології.

Окрім холестерину, існують іще 4 показника обміну ліпідів, обстеження яких пропонується учасникові акції - це рівень тригліцеридів сироватки крові, рівень ліпопротеїдів високої, низької та дуже низької щільності. Деяким обстежуваним може бути, при потребі, виконана кардіограма, а також консультація кардіолога і призначене лікування. Все це – безкоштовно.

Кілька слів про Організацію ветеранів.

Організація ветеранів Дарницького району міста Києва складається із 13-х округів, закріплених за ЖЕКами відповідного району. Вона налічує 1820 чоловік і є частиною Київської міської організації ветеранів. Окрім ветеранів Другої світової війни, сюди також входять: воїни-інтернаціоналісти, особи, постраждалі  внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інваліди.

На запитання, чому такі обстеження не проводяться в поліклініках за місцем проживання, Вершиніна Ольга Іванівна, голова Ветеранської ради Дарницького району, відповіла наступне: «Мало хто цікавиться сьогодні станом здоров'я літніх мешканців столиці. Адже деякі з них є лежачими й потребують стороннього догляду, і чи не найнеобхіднішим елементом цього догляду є банальні підгузки. На щастя, в нашому місті є багато небайдужих до чужого горя людей, і волонтери перекривають значну потребу в догляді за ветеранами. Волонтери є, а грошей немає. З боку держави, все-таки, є поодинокі випадки реальної допомоги, зокрема, депутат міської ради Павлік Віталій Андрійович періодично домагається виділення коштів на допомогу ветеранам з міського бюджету».

1 жовтня – це Міжнародний день ветеранів і людей похилого. Отже, у нас є іще одна можливість своїми вчинками переконати наших співвітчизників із Організації ветеранів в тому, що вони живуть в справжній цивілізованій європейській країні!