Новости

«ОкКлінік» приєднався до SCRS

09 липня 2017 року медичний центр «ОкКлінік» ТОВ «Міжнародний інститут клінічних досліджень»  приєднався до Товариства сайтів  клінічних досліджень (SCRS - The Society for Clinical Research Sites).
 
Історія:
Товариство було створене у 2012 році у відповідь на зростаючу потребу представництва дослідницьких сайтів в середовищі клінічних досліджень у всьому світі. Крістін П'єр, засновник Саміту Site Solutions, поставила за мету разом із іншими фахівцями з досліджень надавати сайтам ресурси, наставництво та нові ідеї через об’єднуючу організацію.
  
Переваги:
Приєднання до SCRS означає більше, ніж просто стати членом організації компаній із подібними інтересами. SCRS стала першою організацією, яка повністю присвячена інтересам власне сайтів організацій, що проводять  клінічні дослідження. SCRS надає сайтам голос, місце за столом та можливість брати участь у дискусіях та рішеннях, які в кінцевому рахунку впливають на галузь клінічних досліджень в цілому. Приєднання до спільноти SCRS допомагає сайту клінічного дослідження стати сильнішим, більш успішним, надає можливість ділитися своєю місією із ширшим колом зацікавлених сторін, що сприяє підвищенню рейтингу сайту.
 
Стратегічними завданнями Товариства є:  
- представляти, за вимогою, інтереси сайту організації, яка проводить клінічні дослідження 
- ділитись інформацією з представництвом сайту
- допомагати сайтам клінічних досліджень контактувати один з одним  
- бути наставником для новостворених сайтів клінічних досліджень.  
 
Детальна інформація на:  http://myscrs.org/