Медичний центр
європейського рівня

на території «Київська міська лікарня №1» Харківське шосе, 121, перший поверх палатного корпусу
Про центр
Медичний центр "Ок! Клінік +" - це якісна ультразвукова та функціональна діагностика організму, а також висококваліфіковані лікарі з багаторічним успішним досвідом роботи в лікарнях і клініках.

Для діагностики організму ми використовуємо апаратуру екстра-класу, розроблену світовими лідерами з виробництва медичного обладнання.

Вже після первинного прийому Вам призначать всі необхідні обстеження, поставлять кваліфікований діагноз і пропишуть адекватне лікування (в тому числі в умовах денного стаціонару), а також порекомендують відповідний режим і дієту, проконсультують з питань, пов'язаних з профілактикою захворювань.
Фахівці центру
У центрі працюють кваліфіковані фахівці
різних напрямків з великим досвідом
роботи в доказовій медицині
Михальчук Лідія Миколаївна
Лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії
Має великий досвід роботи в стаціонарі лікарні. У 2015 році захистила дисертацію на тему: «ЗАСТОСУВАННЯ альфакальцидолу в Комплексній терапії Вітамін-D-дефіцітніх станів у хворого на цукровий діабет II типу». Складається в Українській асоціації ендокринологів «Клуб ендокринологічних новацій». Постійний учасник національних і зарубіжних ендокринологічних конференцій.
Свирид Сергій Григорович
Лікар - дерматолог з 35 річним стажем роботи
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор, працює в області дерматовенерології з 1982 року. Складається в Українській асоціації дерматологів, венерологів, косметологів. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях дерматовенерологів в Україні і за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів, а також на щоденній консультативної та лікувальної роботи в стаціонарі і поліклініці.
Кутник Наталія Василівна
Висококваліфікований лікар - пульмонолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Вінницький державний медичний університет в 1997 році. Протягом десяти років працює завідуючою приймального відділення першої міської лікарні м.Києва. За сумісництвом консультує, як лікар-пульмонолог, користується повагою у пацієнтів і адміністрації, зокрема, має велику кількість нагород і подяк від департаменту охорони здоров'я столиці.
Тодорюк Людмила Андріївна
Кардіолог вищої категорії
Проводить регулярну лікарську практику з 1988 року, відразу після випуску з Київського національного медичного інституту ім. А.А. Богомольця. З 2008 року є лікарем-кардіологом вищої категорії. Постійно поглиблює свої знання і навички на курсах підвищення кваліфікації та теоретичного удосконалення лікарів, а також в процесі щоденної лікувальної практики.
Кизим Світлана Володимирівна
Кардіолог вищої категорії
У 1992 році закінчила Київський державний медичний інститут ім О.О.Богомольця. Є членом Асоціації кардіологів України протягом 12 років. Постійно підвищує рівень знань на конгресах кардіологів України, на конференціях в Україні та за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів, а також на щоденній роботі в стаціонарі.
Кисельова Олена Анатоліївна
Гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, працює в області гематології з 1995 року. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях гематологів на Україні і за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів, а також на щоденній консультативної та лікувальної роботи в стаціонарі.
Батина Володимир Петрович
Проктолог-хірург
вищої категорії
Спеціалізується в лікуванні:
- аноректальної нориці
- геморою
- запорів
- пахової кили
- поліпів анального каналу
- поліпів прямої кишки
- тріщин заднього проходу
Садомова-Адріанова
Ганна Володимирівна
Пульмонолог-фтизіатр вищої категорії, кандидат медичних наук
Спеціалізується на лікуванні:
- гострого і хронічного бронхіту,
- хронічного обструктивного захворювання легень,
- бронхіальної астми,
- бактеріальних і вірусних пневмоній та ін. Є автором і співавтором 5 навчальних посібників і понад 10 років працює доцентом медичного університету.
Показати всіх
Павлючик Андрій Володимирович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація судинна хірургія
Є автором понад 10-ти медичних наукових робіт, безлічі статей в медичних виданнях і учасником з'їздів судинних хірургів України та Європи.
Писарчук Юрій Володимирович
Психолог, психотерапевт, нейровегетолог вищої категорії
Спеціалізується на лікуванні і профілактика захворювань і порушень центральної і вегетативної нервової системи:
вегето-судинна дистонія;
напади паніки, серцебиття, задишки, судоми;
порушення сну, безсоння; п
орушення харчової поведінки;
порушення сексуальних функцій;
залежності (алкогольна, наркотична, ігрова тощо);
Прокопенко Євген Віталійович
Кардіолог вищої категорії
Член Асоціації кардіологів України, автор понад 10-ти медичних наукових робіт. Кваліфікований фахівець в області лікування і діагностики хвороб серця і судин. Досконально володіє безліччю методик діагностування серцево-судинної системи. Спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи і порушень серцевого ритму.
Олішевська Наталія Валеріївна
Невролог вищої категорії
У сферу спеціалізації Наталії Валеріївни входить лікування та корекція наслідків черепно-мозкових травм, патологій кровообігу в мозку. Майстерно володіє всебічної терапією таких захворювань, як епілепсія, демієлінізуючі захворювання і болю вертеброгенной природи.


Мицкевич Любов Василівна
Кардіолог
вищої категорії
Завдяки тривалому досвіду клінічної практики ефективно діагностує порушення роботи серця на початкових стадіях їх розвитку, проводить результативну терапію гострих і хронічних захворювань, а також реабілітацію
Маркевич Інна Леонидівна
Гастроентеролог
вищої категорії
Лікар вищої категорії, гастроентеролог, ендоскопіст.
Член Асоціації гастроентерологів України. Постійний учасник національних і зарубіжних гастроентерологічних конференцій.
Кондрашевська Олена Віталіївна
Лікар УЗД и ФД
вищої категорії
Проводить діагностику захворювань серцево-судинної системи і патологій серця наступними методами: електрокардіографія, ехокардіографія, доплерографія судин голови і шиї, артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок.
Качур Виктория Васильевна
Ревматолог,
кандидат медичних наук
Лікар першої категорії, кандидат медичних наук, працює в галузі ревматології з 2005 року. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях ревматологів на Україні і за кордоном
Карпенко Олена Олександрівна
Терапевт, ревматолог
Автор 34 наукових робіт; спеціалізується на діагностиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, процесів тромбоутворення; Є членом Ради з артеріосклерозу, тромбозу і васкулярної біології, Міжнародного товариства тромбозу і гемостазу (ISTH), Американської асоціації серця (AHA).


Злова Тетяна
Іванівна
Ендокрінолог вищої категорії
Спеціалізується на всебічної терапії цукрового діабету і гіпофізарних гормональних порушень. Проводить терапію патологій надниркових залоз і щитовидної залози. Великий досвід у вирішенні проблем гормонального профілю, гарантує стовідсотковий результат.

Грушевська Олена Гендриховна
Лікар УЗД и ФД вищої категорії
Закінчила Київський національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Лікар вищої категорії, член Українського допплерівського клубу, співавтор понад 20-ти наукових робіт. Досконально володіє методами ультразвукової діагностики (проведення і розшифровка)
Віннік Юрій
Михайлович
Епилептолог, невролог
Лікар другої категорії, член Української протиепілептичної ліги, працює в області епілептології, неврології з 2010 року. Працював в ТМО «Психіатрія» в епілептологіческіх відділенні. Неодноразово спостерігав за консультативним прийомом всесвітньо відомого епілептології професора Олів'є Дюлака
Безуглова Світлана Вікторівна
Кардіолог вищої категорії, ендокринолог, терапевт
Кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи, визначає оптимальну схему лікування. Пріоритетними напрямками лікаря є також ендокринологія і терапія.
Савченко Віктория Федорівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
Дипломований фахівець, закінчила Київський національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Регулярно поповнює свої знання в області ультразвукової діагностики на курсах підвищення кваліфікації.
Царінная Наталія Петрівна
Гастроентеролог

Учасник Української асоціації гастроентерологів та гепатологів. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях гастроентерологів в Україні і за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів
Кияненко Олена Олександрівна
клінічний імунолог вищої категорії, терапевт
Стаж роботи 27 років Спеціалізується в лікуванні таких захворювань: - вторинні імунодефіцитні стани при вірусних і бактеріальних інфекціях - синдром хронічної втоми - герпевирусной інфекції - фурункульоз та ін
Радько Вікторія Михайлівна
лікар акушер-гінеколог
Стаж роботи більше 20 років Спеціалізується на: ультразвукових методах обстеження гінекологічного профілю, кольпоскопії, ендокринологічних аспектах гінекологічної патології, питаннях репродуктології та планування сім'ї


Грушевський Федір Дзержинальдович
Кардіолог вищої категорії
Заслужений лікар України, більше 25 років роботи в сфері приватної медицини, відділеннях реанімації, рентген-ендоваскулярної хірургії. Лікар вищої категорії, в 2007 і 2010 роках увійшов в десятку кращих кардіологів України, удостоєний урядових нагород.
Скибало Світлана Анатоліївна
Гастроэнтеролог
Допомагає пацієнтам з хронічною і гострою гастроентерологічної патологією, включаючи функціональні порушення роботи жовчного міхура, кишечника, підшлункової, шлунка, печінки. Закінчила Буковинський державний медичний університет у 2007 році, спеціалізація за напрямом "Гастроентерологія", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м Київ (2013 р).
Крилова Марія Георгіївна
лікар-нефролог
Спеціалізується в галузі нефрології. Доктор Крилова проводить консультативний прийом, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Лікує інфекції сечостатевої системи, гострий і хронічний гломерулонефрити, діабетичну нефропатію, нефропатию при колагенозах, нефрогенну гіпертензію.
Кожухар Олена Валентинівна
клінічний онколог, хіміотерапевт, лікар І категорії, ведучій фахівець у клінічних дослідженнях
З 2003 року співдослідник у міжнародних мультицентрових клінічних дослідженнях з лікування раку(США та країни Европи).невролога - вертебролога, ортопеда - травматолога, лікаря спортивної медицини або фізичного терапевта.

Клінічні дослідження

Медичний центр "OK!Клінік+" пропонує Вам прийняти участь
в добровільних міжнародних програмах
діагностики й лікування

Чому "Ок! Клінік +" - це найкращий вибір

Наші переваги незаперечні
Кваліфіковані фахівці
Ми стежимо за професіоналізмом і компетенцією всіх фахівців. Наші лікарі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, навчання і стажування за кордоном, володіють сучасними методиками
Високі стандарти медичного обслуговування
Наш центр був обраний для участі в міжнародних програмах завдяки соотвествующих всім стандартам медичного обслуговування
Зручне розташування
Медичний центр «Ок! Клінік +» розташований на базі великої міської лікарні, має всі необхідні ліцензії та дозволи для проведення програми лікування
Унікальність нашої клініки в тому, що наші лікарі - це фахівці, досвід і знання яких удосконалюються щодня! А це означає, що компетентність їх незаперечна і саме такому професіоналу не страшно довірити своє здоров'я і здоров'я Ваших родичів.
Олександр Карпенко , СЕО
Важлива інформація щодо COVID19
Основна увага під час пандемії Covid-19 була зосереджена на щоденній кількості нових захворювань, смертей та тих, хто потребує госпіталізації.

Але зараз з'явилося нове явище: «Post-COVID-19 syndrome» - це термін, що використовується для опису хвороби у людей, які одужали від COVID-19, та все ще повідомляють про тривалі наслідки перенесеної хвороби.

✖️Ніхто не знає, чому більшість людей повністю одужують протягом двох-трьох тижнів, а інші відчувають симптоми протягом тижнів чи місяців. Попередній аналіз Національного інституту досліджень здоров'я Великобританії припускає, що тривалі симптоми COVID-19 можуть бути пов'язані з трьома причинами:
 • Незворотні зміни в легенях та серці
 • Ускладнення після інтенсивної терапії
 • Посткоронавірусний синдром втоми

➖Згідно з дослідженнями, фактори ризику тривалого COVID-19 можуть включати:
 • Вік - люди старші 50 років
 • Надмірна вага
 • Одночасна поява п'яти симптомів на початку захворювання (наприклад, кашель, втома, головний біль, діарея, втрата нюху)

➖Симптоми, про які повідомляють люди з тривалим COVID, включають:
 • Респіраторні симптоми: задишка, кашель;
 • Серцево-судинні симптоми: стискаючий біль в грудині, прискорене серцебиття;
 • Загальні симптоми: слабкість, біль в м'язах;
 • Неврологічні симптоми: когнітивні порушення ('туман в голові', втрата концентрації або проблеми з пам'яттю), делірій (порушення сприйняття і мислення), головний біль, порушення сну, запаморочення;
 • Симптоми зі сторони шлунково-кишкового тракту: біль у животі, нудота, діарея, анорексія та зниження апетиту (у людей старшого віку);
 • Симптоми психічних захворювань: депресія, тривога;

☑️Але, навіть коли пандемія знаходиться під контролем, все ще залишаються ті, хто перехворів на COVID-19, та живуть з ускладненнями та залишковими явищами коронавірусної хвороби.
З кожним новим днем медичні працівники «ОК!Клінік+» вивчають кращі способи лікування Post-COVID-19 синдрому та допомагають людям його подолати.

Поради, міфи і факти про лікування - читайте в статтях наших фахівців

Ми знаходимось:
Київска міська клінічна лікарня №1,
вул. Харківске шоссе, 121,

1 поверх палатного корпусу
(біля відділення МРТ)


Контактний телефон
0-800-21-12-98
Безкоштовно

Час роботи
•Пн-пт 08:00 – 20:00
•Сб 09:00 – 18:00
Залишилися питання?
Залиште заявку - адміністратор центру зв'яжеться з Вами, підбере зручний час для візиту або проконсультує Вас
* Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам
Важлива інформація щодо COVID19