Медичний центр
європейського рівня

на території «Київська міська лікарня №1» Харківське шосе, 121, перший поверх палатного корпусу
Про центр
Медичний центр "Ок! Клінік +" - це якісна ультразвукова та функціональна діагностика організму, а також висококваліфіковані лікарі з багаторічним успішним досвідом роботи в лікарнях і клініках.

Для діагностики організму ми використовуємо апаратуру екстра-класу, розроблену світовими лідерами з виробництва медичного обладнання.

Вже після первинного прийому Вам призначать всі необхідні обстеження, поставлять кваліфікований діагноз і пропишуть адекватне лікування (в тому числі в умовах денного стаціонару), а також порекомендують відповідний режим і дієту, проконсультують з питань, пов'язаних з профілактикою захворювань.
Нова послуга: кровопускання
Кровопускання – це метод лікування захворювань, що супроводжуються «згущенням» крові, тобто збільшенням кількості клітин крові (еритроцитів, тромбоцитів) і підвищенням в'язкості.

Показання:

Гемосидероз - надлишкове відкладення в тканинах гемосидерину, що представляє собою темно-жовтий пігмент, який складається з оксиду заліза. Симптоми гемосидероза: поява на шкірі пігментних плям або геморагічної висипки цегляно-червоного кольору;

Справжня поліцитемія - доброякісний пухлинний процес системи крові, що провокує збільшення маси циркулюючої крові. Симптоми поліцитемії: загальна слабкість, підвищений артеріальний тиск, важкість у животі, збільшення в розмірах селезінки і печінки;

Вторинний еритроцитоз - це підвищення вмісту в крові еритроцитів, внаслідок чого кров стає більш в'язкою. Симптоми вторинного еритроцитозу: зниження розумових здібностей, запаморочення, головний біль, підвищена стомлюваність, порушення зору.

Ми співпрацюємо з європейської медичною лабораторією Synevo - відразу після консультації лікаря або в будь-який зручний час Ви зможете здати всі необхідні аналізи і отримати результат в найкоротші терміни
Прайс

Фахівці центру

У центрі працюють кваліфіковані фахівці різних напрямків з великим досвідом роботи в доказовій медицині
Грушевський Федір Дзержинальдович
Кардіолог вищої категорії
Заслужений лікар України, більше 25 років роботи в сфері приватної медицини, відділеннях реанімації, рентген-ендоваскулярної хірургії. Лікар вищої категорії, в 2007 і 2010 роках увійшов в десятку кращих кардіологів України, удостоєний урядових нагород.
Грушевська Олена Гендриховна
Лікар УЗД и ФД вищої категорії
Закінчила Київський національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Лікар вищої категорії, член Українського допплерівського клубу, співавтор понад 20-ти наукових робіт. Досконально володіє методами ультразвукової діагностики (проведення і розшифровка)
Кисельова Олена Анатоліївна
Гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, працює в області гематології з 1995 року. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях гематологів на Україні і за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів, а також на щоденній консультативної та лікувальної роботи в стаціонарі.
Свирид Сергій Григорович
Лікар - дерматолог з 35 річним стажем роботи
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор, працює в області дерматовенерології з 1982 року. Складається в Українській асоціації дерматологів, венерологів, косметологів. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях дерматовенерологів в Україні і за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів, а також на щоденній консультативної та лікувальної роботи в стаціонарі і поліклініці.
Савченко Віктория Федорівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
Дипломований фахівець, закінчила Київський національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Регулярно поповнює свої знання в області ультразвукової діагностики на курсах підвищення кваліфікації.
Кондрашевська Олена Віталіївна
Лікар УЗД и ФД
вищої категорії
Проводить діагностику захворювань серцево-судинної системи і патологій серця наступними методами: електрокардіографія, ехокардіографія, доплерографія судин голови і шиї, артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок.
Віннік Юрій
Михайлович
Епилептолог, невролог
Лікар другої категорії, член Української протиепілептичної ліги, працює в області епілептології, неврології з 2010 року. Працював в ТМО «Психіатрія» в епілептологіческіх відділенні. Неодноразово спостерігав за консультативним прийомом всесвітньо відомого епілептології професора Олів'є Дюлака
Єрмоленко
Ірина Сергіївна
Психіатр першої категорії, нарколог
Сертифікований, практикуючий психіатр, психотерапевт, нарколог
Пріоритетні напрямки практичної діяльності:
- виявлення, діагностика та лікування гострих психічних станів;
- невротичні і соматоформні розлади (панічний розлад; агорафобія; соціальні фобії; обсесивно-компульсивний розлад; реакція на важкий стрес і порушення адаптації);
- психотерапевтична корекція особистісних проблем різного характеру;
- харчові розлади (нервова анорексія, булімія).
Показати всіх
Мицкевич Любов Василівна
Кардіолог
вищої категорії
Завдяки тривалому досвіду клінічної практики ефективно діагностує порушення роботи серця на початкових стадіях їх розвитку, проводить результативну терапію гострих і хронічних захворювань, а також реабілітацію
Злова Тетяна
Іванівна
Ендокрінолог вищої категорії
Спеціалізується на всебічної терапії цукрового діабету і гіпофізарних гормональних порушень. Проводить терапію патологій надниркових залоз і щитовидної залози. Великий досвід у вирішенні проблем гормонального профілю, гарантує стовідсотковий результат.

Качур Виктория Васильевна
Ревматолог,
кандидат медичних наук
Лікар першої категорії, кандидат медичних наук, працює в галузі ревматології з 2005 року. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях ревматологів на Україні і за кордоном
Нечипоренко Наталія Михайлівна
Дерматовенеролог,
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар дерматовенеролог з 20-річним досвідом роботи. Доцент курсу дерматовенерології в Київському медичному університеті. Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, семінарах, симпозіумах, вебінарах.
Павлючик Андрій Володимирович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація судинна хірургія
Є автором понад 10-ти медичних наукових робіт, безлічі статей в медичних виданнях і учасником з'їздів судинних хірургів України та Європи.
Писарчук Юрій Володимирович
Психолог, психотерапевт, нейровегетолог вищої категорії
Спеціалізується на лікуванні і профілактика захворювань і порушень центральної і вегетативної нервової системи:
вегето-судинна дистонія;
напади паніки, серцебиття, задишки, судоми;
порушення сну, безсоння;
порушення харчової поведінки;
порушення сексуальних функцій;
залежності (алкогольна, наркотична, ігрова тощо);
Тодорюк Людмила Андріївна
Кардіолог вищої категорії
Проводить регулярну лікарську практику з 1988 року, відразу після випуску з Київського національного медичного інституту ім. А.А. Богомольця. З 2008 року є лікарем-кардіологом вищої категорії. Постійно поглиблює свої знання і навички на курсах підвищення кваліфікації та теоретичного удосконалення лікарів, а також в процесі щоденної лікувальної практики.
Кизим Світлана Володимирівна
Кардіолог вищої категорії
У 1992 році закінчила Київський державний медичний інститут ім О.О.Богомольця. Є членом Асоціації кардіологів України протягом 12 років. Постійно підвищує рівень знань на конгресах кардіологів України, на конференціях в Україні та за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів, а також на щоденній роботі в стаціонарі.
Батина Володимир Петрович
Проктолог-хірург
вищої категорії
Спеціалізується в лікуванні:
- аноректальної нориці
- геморою
- запорів
- пахової кили
- поліпів анального каналу
- поліпів прямої кишки
- тріщин заднього проходу
Садомова-Адріанова
Ганна Володимирівна
Пульмонолог-фтизіатр вищої категорії, кандидат медичних наук
Спеціалізується на лікуванні:
- гострого і хронічного бронхіту,
- хронічного обструктивного захворювання легень,
- бронхіальної астми,
- бактеріальних і вірусних пневмоній та ін. Є автором і співавтором 5 навчальних посібників і понад 10 років працює доцентом медичного університету.
Прокопенко Євген Віталійович
Кардіолог вищої категорії
Член Асоціації кардіологів України, автор понад 10-ти медичних наукових робіт. Кваліфікований фахівець в області лікування і діагностики хвороб серця і судин. Досконально володіє безліччю методик діагностування серцево-судинної системи. Спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи і порушень серцевого ритму.
Олішевська Наталія Валеріївна
Невролог вищої категорії
У сферу спеціалізації Наталії Валеріївни входить лікування та корекція наслідків черепно-мозкових травм, патологій кровообігу в мозку. Майстерно володіє всебічної терапією таких захворювань, як епілепсія, демієлінізуючі захворювання і болю вертеброгенной природи.


Карпенко Олена Олександрівна
Терапевт, ревматолог
Автор 34 наукових робіт; спеціалізується на діагностиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, процесів тромбоутворення; Є членом Ради з артеріосклерозу, тромбозу і васкулярної біології, Міжнародного товариства тромбозу і гемостазу (ISTH), Американської асоціації серця (AHA).


Безуглова Світлана Вікторівна
Кардіолог вищої категорії, ендокринолог, терапевт
Кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи, визначає оптимальну схему лікування. Пріоритетними напрямками лікаря є також ендокринологія і терапія.
Царінная Наталія Петрівна
Гастроентеролог

Учасник Української асоціації гастроентерологів та гепатологів. Постійно підвищує рівень знань на конгресах і конференціях гастроентерологів в Україні і за кордоном, на курсах підвищення кваліфікації лікарів
Кияненко Олена Олександрівна
клінічний імунолог вищої категорії, терапевт
Стаж роботи 27 років Спеціалізується в лікуванні таких захворювань: - вторинні імунодефіцитні стани при вірусних і бактеріальних інфекціях - синдром хронічної втоми - герпевирусной інфекції - фурункульоз та ін
Радько Вікторія Михайлівна
лікар акушер-гінеколог
Стаж роботи більше 20 років Спеціалізується на: ультразвукових методах обстеження гінекологічного профілю, кольпоскопії, ендокринологічних аспектах гінекологічної патології, питаннях репродуктології та планування сім'ї


Скибало Світлана Анатоліївна
Гастроэнтеролог
Допомагає пацієнтам з хронічною і гострою гастроентерологічної патологією, включаючи функціональні порушення роботи жовчного міхура, кишечника, підшлункової, шлунка, печінки. Закінчила Буковинський державний медичний університет у 2007 році, спеціалізація за напрямом "Гастроентерологія", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м Київ (2013 р).
Крилова Марія Георгіївна
лікар-нефролог
Спеціалізується в галузі нефрології. Доктор Крилова проводить консультативний прийом, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Лікує інфекції сечостатевої системи, гострий і хронічний гломерулонефрити, діабетичну нефропатію, нефропатию при колагенозах, нефрогенну гіпертензію.
Скрипниченко Ігор Олегович
фахівець з фізичної реабілітації
Проводить обстеження пацієнтів з метою визначення реабілітаційного діагнозу, виявлення рухових дисфункцій та визначення рухового потенціалу;
Проводить лікувальні масажі при наступних захворюваннях:
Захворювання хребта: остеохондроз, грижі та протрузії міжхребцевих дисків, грижі Шморля, хронічний біль у спині.
Захворювання суглобів: остеоартроз, десмогенні контрактури (різке обмеження об'єму рухів в суглобі), реабілітація після переломів, травм і ДТП.
Розробляє і виконує індивідуальний план фізичної терапії;

Чому "Ок! Клінік +" - це найкращий вибір

Наші переваги незаперечні
Кваліфіковані фахівці
Ми стежимо за професіоналізмом і компетенцією всіх фахівців. Наші лікарі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, навчання і стажування за кордоном, володіють сучасними методиками
Високі стандарти медичного обслуговування
Наш центр був обраний для участі в міжнародних програмах завдяки соотвествующих всім стандартам медичного обслуговування
Зручне розташування
Медичний центр «Ок! Клінік +» розташований на базі великої міської лікарні, має всі необхідні ліцензії та дозволи для проведення програми лікування
Унікальність нашої клініки в тому, що наші лікарі - це фахівці, досвід і знання яких удосконалюються щодня! А це означає, що компетентність їх незаперечна і саме такому професіоналу не страшно довірити своє здоров'я і здоров'я Ваших родичів.
Олександр Карпенко , СЕО
Важлива інформація щодо COVID19
Основна увага під час пандемії Covid-19 була зосереджена на щоденній кількості нових захворювань, смертей та тих, хто потребує госпіталізації.

Але зараз з'явилося нове явище: «Post-COVID-19 syndrome» - це термін, що використовується для опису хвороби у людей, які одужали від COVID-19, та все ще повідомляють про тривалі наслідки перенесеної хвороби.

✖️Ніхто не знає, чому більшість людей повністю одужують протягом двох-трьох тижнів, а інші відчувають симптоми протягом тижнів чи місяців. Попередній аналіз Національного інституту досліджень здоров'я Великобританії припускає, що тривалі симптоми COVID-19 можуть бути пов'язані з трьома причинами:
 • Незворотні зміни в легенях та серці
 • Ускладнення після інтенсивної терапії
 • Посткоронавірусний синдром втоми

➖Згідно з дослідженнями, фактори ризику тривалого COVID-19 можуть включати:
 • Вік - люди старші 50 років
 • Надмірна вага
 • Одночасна поява п'яти симптомів на початку захворювання (наприклад, кашель, втома, головний біль, діарея, втрата нюху)

➖Симптоми, про які повідомляють люди з тривалим COVID, включають:
 • Респіраторні симптоми: задишка, кашель;
 • Серцево-судинні симптоми: стискаючий біль в грудині, прискорене серцебиття;
 • Загальні симптоми: слабкість, біль в м'язах;
 • Неврологічні симптоми: когнітивні порушення ('туман в голові', втрата концентрації або проблеми з пам'яттю), делірій (порушення сприйняття і мислення), головний біль, порушення сну, запаморочення;
 • Симптоми зі сторони шлунково-кишкового тракту: біль у животі, нудота, діарея, анорексія та зниження апетиту (у людей старшого віку);
 • Симптоми психічних захворювань: депресія, тривога;

☑️Але, навіть коли пандемія знаходиться під контролем, все ще залишаються ті, хто перехворів на COVID-19, та живуть з ускладненнями та залишковими явищами коронавірусної хвороби.
З кожним новим днем медичні працівники «ОК!Клінік+» вивчають кращі способи лікування Post-COVID-19 синдрому та допомагають людям його подолати.

Поради, міфи і факти про лікування - читайте в статтях наших фахівців

Ми знаходимось:
Київска міська клінічна лікарня №1,
вул. Харківске шоссе, 121,

1 поверх палатного корпусу
(біля відділення МРТ)


Контактний телефон
0-800-21-12-98
Безкоштовно

Час роботи
•Пн-пт 08:00 – 20:00
•Сб 09:00 – 18:00
Залишилися питання?
Залиште заявку - адміністратор центру зв'яжеться з Вами, підбере зручний час для візиту або проконсультує Вас
* Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам